Що таке МАК


Эта статья на русском

Метафоричні асоціативні картини МАК – це методика, за допомогою якої можна получити доступ до безсвідомого людини.

Замовити МАК картину для можна тут.
Персональні послання від Штучного інтелекту МАК замовляйте тут

Як та які питання задавати МАК картинам? Докладно дивіться тут.

МАК картини Вікторії Корєтнік розташовані за розділами. Питання про МАК ви завжи можете задавати у телеграм техпідтримці https//t.me/Mak_kartyny

Ви можете допомогти проекту – ми плануємо друк МАК картин для постраждалих від війни! Перейти до інформації.

Робота з МАК картинами ментора Вікторії проявить нові акценти, надасть підказку, допоможе побачити вашу проблему або проблему ваших рідних та знайомих з іншого погляду. Ви помітите те, що було складно побачити та зможете змінити це як забажаєте.

Приклад авторської МАК картини Вікторії:

Метафоричні асоціативні картини (МАК) – це перш за все – проективна психологічна практика. Вона допомагає дізнатися потаєме в собі та скоригувати психологічний стан.

Ці карти дають пораду і підказують, де містяться наші ресурси — зовнішні чи внутрішні сили, які ми можемо використати собі на користь.

МАК допоможе безперешкодно дістатися внутрішніх глибинних проблем, які людина в собі і не підозрює. А там де скриті проблеми – там же вглибині скарби ресурсів. Треба іх тільки відшукати – в цьсму і допоможе МАК.

Інструкція:

Як працювати з картинами Викторії Корєтнік? Картина, яку ви отримали від Штучного Інтелекту сайту, містить у собі безліч послань, підказок та відкриттів, і головне тут – ця робота не вимагає від вас жодних зусиль! Все зробить ваше безсвідоме!

Приклад авторської МАК картини Вікторії Корєтнік:

Для початку подумайте про актуальну ситуацію чи проблему, з якою хочете працювати. Одне питання – одна картина.

Побачьте усвідомлений образ, історію, – ви відчуєте це в голові та серці. Вам відкриється те, чого ви не усвідомлюєте або що хотіли б приховати від себе, або до чого прагнете.

Будуть відображені ваші підсвідомі страхи, прагнення та цінності, бажання та таємниці. Відповіді на ті питання, які ви отрімаєте разом з картиною самі по собі мають терапевтичний ефект. Будьте видкритими з собою про те, що ви бачите на картині і що з цього приводу відчуваєте.

Кожна картина може принести вам безліч нових думок, інсайтів, осяянь. Під час вашої роботи із цим сайтом ваші запити можуть регулюватися. Наприклад, можуть виникати нові питання або необхідність переглянути варіанти розвитку подій. У таких випадках можна і потрібно отримувати від сайту нові картини.